Výroba videa

Přibližně 20 let působíme i jako výrobci audiovizuálních děl (primárně výroba videa). Z malé části provádíme i doplňkové animace nebo grafické práce v oblasti fotografie a tisku.

Díky této letité zkušenosti nás jen tak něco nepřekvapí. Nejčastěji působíme v oblasti výroby reportáží, publicistiky, dokumentů, nízkonákladových videoklipů, spotů, firemních propagačních materiálů, záznamů školení, prezentací atd…

Pokud zvažujete nějakou událost, kde by byly naše služby v oblasti videa a fotografie potřeba, pak nás kontaktujte a vytvoříme nabídku. U většiny námi vytvořených audiovizuálních děl máte titulkování videa automaticky zajištěno. Titulkování je buď uvedeno v ceně, nebo v případě našeho sponzoringu některých natáčených událostí se titulkování (jakožto námi sponzorovaná služba) dodává k videu automaticky ZDARMA.

Ceny je možné stanovit po upřesnění Vámi pořádané události, u které zvažujete využití našich služeb. Stačí nás kontaktovat s Vaší představou a zkonzultujeme poté detaily pro možnost dodání cenové nabídky.

Jelikož náš projekt na téma titulkování videa je naší srdcovou záležitostí, jsou námi dodané cenové nabídky znatelně zvýhodněné a často z nějaké části i sponzorované námi, nebo našimi partnery. Za Váš zájem o naše služby opravdu děkujeme! Využití jakékoli naší služby pomáháte podporovat celý náš projekt podpory pro neslyšící a nedoslýchavé osoby plus projekt na podporu videa pro nevidomé!

Náhledy naší práce můžete vidět na našem YouTube kanálu… (klikni)