Kde působíme?

…v krásném kraji Východních Čech… Kraji nádherných starokladrubských koní – jediné živé kulturní památky na světě. Kraji, kde naleznete od roku 2019 i krajinu zapsanou na seznam světového a kulturního dědictví UNESCO. Tato lokalita i okolí chráněné krajinné památkové zóny v Pardubickém kraji je našim domovem a místem, ve které nejvíce působíme již dlouhé roky. Většina našich veřejně dostupných videí je toho důkazem. Tam je naše „základna“ ze které vyrážíme na všechny světové strany – do každého koutu České republiky. To platí samozřejmě hlavně pro výjezdy spojené s natáčením, nebo řešením našich služeb.

Obecně je naše působnost téměř bez omezení. I samotné služby jako je titulkování videa, lze kompletně zajistit online pouze s využitím internetu po celém světě. To je také důvod, proč se do našeho týmu může dostat i člověk z druhého konce republiky. Pokud se v našem týmu najde do budoucna třeba člověk upoutaný na vozík, tak s námi může na projektech pracovat z pohodlí domova.

Moderní online svět nezná téměř žádné hranice a možnosti. To je realita, která nám všem ten život i práci zpříjemňuje a zjednodušuje.

Pokud máte zájem o titulkování Vašich videí, nebo připravujete nějakou událost a zvažujete pořízení videa, kupříkladu i jen krátké reportáže doplněné automaticky titulky pro neslyšící – pak jste na správném místě a stačí nás i nezávazně kontaktovat!

Nás se bát nemusíte a můžete se ptát na cokoli. Rádi si uděláme i výlet i na Vaši akci kdekoli v republice!