Divadelní vystoupení

…divadlo a rozličná vystoupení jsou vděčným tématem. Ať už jde o vystoupení dobročinných spolků v zajímavých lokalitách, nebo divadelní vystoupení přímo v divadlech, je toto starodávné umění neustále v oku nejednoho člověka a vystoupení jsou stále přitažlivá i pro mladé generace.

Možná patříte k lidem, kteří diváky baví svým uměleckým vystoupením, nebo dokonce jste celý spolek přátel. Pokud vystupujete a alespoň někdy si Vaše vystoupení natáčíte, máte úžasnou příležitost využít takové video i k Vaší propagaci.

Obecně platí (a sami to dříve či později jistě potvrdíte), že video na Vašich webových stránkách se stane obřím lákadlem pro další potenciální diváky. Jak to víme? Video, které je na této stránce umístěno, je nejsledovanějším videem aktuální nabídky videí z naší produkce!

Titulkování tohoto videa je složeno nejen z titulků mluveného slova zástupce této divadelní skupiny, ale taktéž obsahuje i titulkování dvou zkrácených vystoupení, která byla v daný den na zřícenině hradu Lichnice k vidění.

Jsou zde tedy vidět dvě verze titulkování. Hodně neslyšících umí odezírat. To je částečně možné využít například při návštěvě živého vystoupení. U videa, kde je mluvící osoba sestříháním videa překryta dalšími záběry z dané události, však daná mluvící osoba není vidět a není tak umožněno odezírat.

Poznámka: Pokud se Vám titulky nezobrazí, zapnete je v pravém dolním rohu videa!